Witam serdecznie na mojej stronie


Chcę tu pokazać moją kolekcję podstawek i etykiet. Birofilistyką zająłem się w 1994r.jednak swoją małą kolekcję zlikwidowałem w 2000 r. Od 2002 r. ponownie zacząłem zbierać birofilia. Po wielu eksperymentach zdecydowalem się na podstawki. Na razie mam tego nie wiele, gdyż ciągle brakuje mi czasu(rodzina, firma) aby się tym zająć. Sukcesywnie będę umieszczał tu moje nowe nabytki.
Obecnie można obejrzeć większość mojej kolekcji podstawek. Dział wymiany staram się aktualizować na bieżąco, ale nie zawsze mi sie to udaje. Jeśli zbierasz birofilia i chciałbyś się ze mną wymienić, napisz podeślę Ci zdjęcia moich dubletów.

Podstawki polskie skatologowane są według Katalogu Podstawek Polskich autorstwa Radosława Kwietnia. Podstawki zagraniczne posiadają oznaczenia mojego autorstwa i posegregowane są wedle klucza: państwo - miejscowość( decyduje kod pocztowy) - browar. Jeśli znajdziesz jakiś błąd podczas przeglądania mojej strony lub masz jakieś uwagi, pisz, będę niezmiernie wdzięczny za wszelką korespondencję.
Jeśli napisałeś do mnie i nie otrzymałeś odpowiedzi proszę napisz jeszcze raz(proszę o wyrozumiałość)

Zapraszam do obejrzenia moich skromnych zbiorów
            

                          Jan "Tu Dii" Kaszkur